Lyže - Ski-obchod.cz - prodej lyžařského vybavení přímo od profíků

Lyže - Sjezdové lyže, které můžete vyzkoušet - Ski-obchod.cz

 

Lyže LUSTI - Kvalitní česká lyže za příznivé ceny


Lyže LUSTI jsou vyráběny v Žacléři a proto také nesou označení "Made in Czech Republic". Firma GALUS Industries s.r.o. se věnuje výrobě lyží již od roku 1993, většina její produkce směřovala do zahraničí. Teprve v roce 2000 přišla na svět první lyže pod značkou LUSTI a to v podobě vysoce výkonné závodní lyže. Postupně se pak vyvíjely i další kategorie lyží a snowboardů pod značkou LUSTI, tak aby uspokojily nejširší spektrum lyžařů od dětí a úplných začátečníků přes sportovní lyžaře až po závodníky. V současné době tvoří lyže značky LUSTI téměř polovinu produkce společnosti.

 

Ski-obchod.cz Vám nabízí kompletní sortiment lyží značky LUSTI s jejichž výběrem Vám rádi poradíme, proto nás v případě potřeby neváhejte kontaktovat nebo také přímo osobně navštívit v naší prodejně v Plzni, v Koterovské ulici, kterou jsme otevřeli v září 2011.

 

Kompletní přehled lyží Lusti najdete také v našem katalogu lyží LUSTI v pdf.

Testování lyží LUSTI

Ski-obchod.cz provozují Ski-instruktori.cz, kteří mj. pravidelně pořádají volné testování lyží v areálech po celé České republice. V našem tetstovacím stánku, se kterým již třetí sezónu objíždíme nejrůznější skiareály po celé České republice, si můžete zdarma vyzkoušet vybrané modely lyží značky LUSTI. Veškeré podrobnosti a konkrétní rozměry jednotlivých modelů, které je možné u nás vyzkoušet, spolu s časovým harmonogramem testování najdete na stránce věnované testování lyží LUSTI.

 

 

 

 

Nejprodávanější zboží v těchto kategoriích

LUSTi FIS RACE SL - FIS SL

LUSTi FIS RACE SL - FIS SLOstrá závodní slalomka vhodná pro velmi zkušené lyžaře a závodní lyžování. Její doménou je tvrdá, upravená sjezdovka a charakteristickými vlastnostmi jsou ovladatelnost, točivost a poslušnost v široké škále jízdních režimů. Cena: 13290,- Kč vč DPH

LUSTi FIS RACE GS - FIS GS

LUSTi FIS RACE GS - FIS GSTvrdá závodní obřačka, která nedá nikomu nic zadarmo. Preferuje delší oblouky, tvrdý povrch a je vhodná pro velmi zkušené lyžaře a závodní lyžování. Cena: 13990,- Kč vč DPH

LUSTi FIS JUNIOR RACE SL - FJR SL

 LUSTi FIS JUNIOR RACE SL - FJR SLTato dynamická a svižná lyže je vhodná především pro skvělé lyžaře a závodníky. FJR SL je vhodná pro krátké a střední oblouky. Konstrukce předurčuje lyže k vynikajícím výkonům na závodních tratích. Cena: 9290,- Kč vč DPH

Ski-instruktoři.cz

Během studia na vysoké škole jsme se rozhodli prohloubit si své dosavadní znalosti v oblasti výuky lyžování dětí i dospělých absolvováním kurzů vedoucích k získáním cvičitelské licence. Tato licence nás opravňuje k provozování lyžařské školy. Pod hlavičkou Ski-instruktori.cz jsme zahájili svoji činnost v roce 2008.

V následujících sezónách jsme svoji činnost pravidelně rozšířovali o tuzemské i zahraniční kurzy a aktivity.

Velmi brzo se dostavila potřeba kvalitního a zároveň relativně specifického materiálu, naše cesty tenkrát vedly do Žacléře, za panem Luštincem, se kterým od té doby nepřetržitě spolupracujeme a jsme tak schopni Vám, jak na našich kurzech, tak i v plzeňské prodejně, doporučit vhodné lyže i pro Vás.

Kontakty

Ski-instruktori.cz
Koterovská 25
326 00 Plzeň

+420 733 381 967
info@ski-instruktori.cz

IČO: 04379292
DIČ: CZ04379292

Partneři