Oblečení a doplňky - Ski-obchod.cz - prodej lyžařského vybavení přímo od profíků

Oblečení a doplňky - Ski-obchod.cz

 

Rohner ponožky

Rohner je to pravé potěšení pro vaše nohy. Kvalitní funkční ponožky, které vašim nohou dopřejí pohodlí a potřebný komfort, nesmí chybět v lyžařské obuvi, při nenáročných výletech do přírody či turistických expedicích. Pokud chcete poznat opravdové pohodlí a dlouhou životnost, Rohner je ta správná volba.

 

KV+ Termoprádlo

Výrobce holí, oblečení a doplňků pro běžecké lyžování a nordic walking ze Švýcarska.

 

Pearl iZUMi - Funkční prádlo

Firma Pearl iZUMi z USA s dlouho letou tradicí se zabývá výrobou obuvi a funkčního oblečení pro všechny pohybové aktivity.

 

Toko - Impregnace

Švýcarská firma zabívající se výrobou vosků a veškerého příslušenství pro všechny zimní sporty (běh, sjezd, snowboard,...) a impregnací pro všechny funkční materily (Gora-Tex, Soft Shell,...)

 

Abus - Zámky na lyže

Zajímavostí v naší nabídce jsou zámky na lyže a snowboardy s lanky v délkách od 60 do 90 cm.

 

Nejprodávanější zboží v těchto kategoriích

Abus - CombiFlex 2501/65

Abus - CombiFlex 2501/65Třímístný libovolně nastavitelný číselný kód. Lanko se automaticky svine do pouzdra zámku. Dobře skladný. Délka lanka 65cm. Atraktivní design. Cena: 559,- Kč vč DPH

Crazy uši - Kočka růžová

Crazy uši - Kočka růžováKočka růžová. Nalepovací uši pro lyžařské i jiné helmy udělají z "průměrné" ochranné pomůcky jedinečnou pokrývku hlavy. Textilní produkty se přísavkou připevňují na helmu. Cena: 289,- Kč vč DPH

Rohner Carving Women l/r

Rohner Carving Women l/rAntibakteriální, proti zápachu, antistatické, ochrana holenní kosti, ochranu kotníku, polstrování v oblasti chodidel, udržují teplo, FIT anatomické Cena: 640,- Kč vč DPH

Ski-instruktoři.cz

Během studia na vysoké škole jsme se rozhodli prohloubit si své dosavadní znalosti v oblasti výuky lyžování dětí i dospělých absolvováním kurzů vedoucích k získáním cvičitelské licence. Tato licence nás opravňuje k provozování lyžařské školy. Pod hlavičkou Ski-instruktori.cz jsme zahájili svoji činnost v roce 2008.

V následujících sezónách jsme svoji činnost pravidelně rozšířovali o tuzemské i zahraniční kurzy a aktivity.

Velmi brzo se dostavila potřeba kvalitního a zároveň relativně specifického materiálu, naše cesty tenkrát vedly do Žacléře, za panem Luštincem, se kterým od té doby nepřetržitě spolupracujeme a jsme tak schopni Vám, jak na našich kurzech, tak i v plzeňské prodejně, doporučit vhodné lyže i pro Vás.

Kontakty

Ski-instruktori.cz
Koterovská 25
326 00 Plzeň

+420 733 381 967
info@ski-instruktori.cz

IČO: 04379292
DIČ: CZ04379292

Partneři